השירותים שלנו

 
חברת הסעות טיולי גילי בע"מ מציעה את כל סוגי ההסעות ומאפשרת להגיע להסדר הסעות קבוע (עבור מקומות עבודה ומוסדות לימוד) או להסעה חד פעמית. בהסעות קבועות מגדירים מראש מול הלקוח את התאריכים והשעות המדויקות להסעות, כמו גם קובעים את התחנות. החברה מציעה שיטת תשלומים הנוחה ללקוח, החל מהסדרת התשלום מראש ועד למגוון אופציות תשלום אלטרנטיביות.
 
  שירות הסעות הנכים במחירים משתלמים של טיולי גילי מתאים לכל מטרה ובכל הארץ.אנחנו מבטיחים הסעה בטוחה עם נהגים מקצועיים ואדיבים.
בשנים האחרונות עלתה המודעות בנוגע לנושא ההתניידות של בעלי מוגבלויות, חוסר המודעות וההתאמה לצרכים של האוכלוסייה בעבר (וגם בימינו בחלק מהמקומות), פגע ברבים ומנע מהם את האפשרות לבצע פעולות רבות. לשמחתנו, השינוי המבורך הגיע לרוב חלקי העולם המערבי. כמו כן, ניתן להזמין שירותי הסעות לנכים הכוללים מנוף לנכים, מעלית לצורך עליה וירידה עם כסאות גלגלים ומכשור נוסף.
 
 

 
 

 
כמו כן, החברה מציעה מגוון שירותי הסעות לאירועים שונים בתיאום מראש. החברה מעמידה לרשות הלקוח רכב ונהג שיסיע את הנוסעים לכל מקום בהתאם למה שסוכם עם הלקוח. הסעות מסוג זה מתאימות לימי כיף של חברות, עבור אנשים פרטיים שמארגנים הסעה לאורחי האירוע שלהם, טיולים עם המשפחה המורחבת, אוטבוס לחתונה ועוד. כל צוות הנהגים של טיולי גילי הינו בעל ניסיון וותק רבים, והנוסעים יוכלו לסמוך על כל אחד מהנהגים שלנו בלב שלם.
 
 
טיולי גילי – צי אוטובוסים
 
 
 
טיולי גילי – הסעות לתיירים