צי הרכבים שלנו

 
"טיולי גילי -איתך לאן שרק תבחר..."
 
טיולי גילי בע"מ, כאחת מחברות ההיסעים המובילות בישראל, מונה בבעלותה צי רכב גדול, חדיש ומתקדם. צי כלי הרכב של החברה כולל מחלקות שונות, על מנת לספק שירותי תחבורה מתקדמים העונים לכל צורך – וכך שיהיה אפשר להתאים לכל לקוח את הפתרון המיטבי עבורו.
 

בגלל הבטיחות

 
ברשות החברה צי רכבים גדול הכולל אוטובוסים, מידיבוסים ומיניבוסים מהמתקדמים בשוק. כלל כלי הרכב הם בעלי תו תקן מחמיר ועונים לכלל הדרישות של משרד התחבורה, משרד הביטחון, משרד החינוך וגורמים אחרים. אנחנו מקפידים על תחזוקה גבוהה של כלי הרכב, עמידה בתקני ISO העולמיים ובתקני איכות הסביבה, תוך שילוב של תקני EURO 4 ו- 5 EURO המחמירים למניעת זיהום אוויר.

ברשות החברה בהמשך לכך תוכנות ניהול צי מהמתקדמות שיש. אלה מעניקות לנו שקיפות מלאה מול הלקוח ואפשרות לניהול נכון ומיטבי של זמני הגעה, מיקום כלי הרכב וכיוצא בזה.
 

סוגי הרכבים של טיולי גילי בע"מ

 
 
 
אוטובוס ענק
60 מקומות
 
 
 
 
 
אוטובוס תיור
53 מקומות
 
 
 
 
 
מידיבוס
30 | 35 | 40 מקומות
 
 
 
 
 
מיניבוס
20 מקומות
 
 
 
 
אוטובוס ציבורי זעיר
16 מקומות
 
 
 
 
הרכבים הם חדישים, נוחים ומאובזרים בכל הדרוש לנסיעה המפנקת: מערכות מיזוג אוויר, מערכות סאונד ומולטימדיה, מסכי LCD עם אפשרות לניגון תקליטי DVD של מוזיקה וסרטים, מקררים ועוד.
 

ההון האנושי שמאחורי ההגה

 
חשובה לא פחות היא איכות הנהגים. צוות הנהגים של טיולי גילי בע"מ מורכב מנהגים מקצועיים וותיקים בתחום, המקפידים על כללי הבטיחות והתחבורה. כחברה אשר שמה דגש מהותי על השירות ללקוחות, אדיבות ונימוסים מובטחים בכל נסיעה.
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולספק עבורכם חווית נסיעה נעימה ובטוחה.
לפרטים נוספים ולהזמנה: 03-9313888